Samsung HomeSync, birden fazla cihaz üzerinden ev bulutu çözümü

Samsung HomeSync, birden fazla cihaz üzerinden ev bulutu çözümü

Samsung Electronics, HomeSync ürününün tanıtımını yaptı. Samsung HomeSync birden fazla cihaz üzerinden depolama, paylaşma ve içerik akışı için ev bulutu çözümü ile yeni bir devir başlatıyor. Samsung HomeSync, daha akıllı bir Android kullanım deneyimi ile aileler için uygun paylaşılan bellek, büyük ekran TV ile elde edilebilecek en iyi eğlence deneyimi ve HDTV’nizin keyfine varabileceğiniz bir home hub çözümü sunuyor.

Aileye yönelik Paylaşımlı Bellek

HomeSync’in 1TB sürücüsü, tüm içeriğiniz için hem özel hem de paylaşılabilir depolama belleği sağlayarak, birden fazla cihazı senkronize etmenize yardımcı oluyor. Tüm aileyi kapsamaya yetecek şekilde sekiz ayrı hesabı destekliyor. Ayrıca her bir kullanıcının birden fazla cihazdan içerik indirmesine veya içerik yüklemesine, bu içeriği diğer aile bireyleriyle anında paylaşmasına imkan veriyor. Dosya şifreleme ve kullanıcıya özel kimlik ve şifre uygulaması, kullanıcının özel alanında bulunan içeriğin HomeSync üzerindeki paylaşılan alandan ayrı kalmasını sağlıyor.

Büyük Ekranda Eğlence

HomeSync, Android oyunlarını, filmleri, TV programlarını ve içerik akışını en iyi şekilde doğrudan oturma odanıza getiriyor. Galaxy cihazınızdaki içeriği kablosuz olarak TV’ye aktarmanızı sağlayarak, tüm ev videolarınızı, fotoğraflarınızı ve uygulamalarınızı görüntülemenizi, izlemenizi ve kullanmanızı sağlıyor. Üstelik hepsi de full HD 1080p kalitesinde!

Tüm HDTV’lere Yeni Smart Özellikler Kazandırıyor

Kullanıcılar, HomeSync’in Jelly Bean medya oynatıcısı sayesinde aşina oldukları Android deneyimini tamamıyla yaşayabiliyor, Play Store ve tüm uygulamalarına da erişebiliyor. HomeSync ayrıca telefon üzerinde kablosuz olarak kullanılabilen kontrol modları aracılığıyla sahip olduğunuz içerikle etkileşime geçmeniz için yeni yollar da sunuyor.

HomeSync özellikleriParça
Tanım
CPU
1.7GHz Çift Çekirdek
Hafıza
1GB DDR3 + 8GB eMMC + 1TB HDD
Bağlanabilirlik
LAN
Gigabit Eternet
WiFi
802.11 b/g/n 2.4GHz & a/n 5GHz HT40 2x2 MIMO Kanal Bağlama
Bluetooth
V4.0


Ara Yüz
USB 3.0
Harici USB I/F Bağlantısı (x2)
Micro USB
PC Bağlantısı 11pin mUSB (x1)
HDMI çıkış
Destek (HDMI1.4)
Optik    Audio
Audio Amp. Bağlantısı

Codec
Video
H.264, H.263, MPEG4, VC-1, Sorenson Spark, WMV7/8, MP43, VP8, DivX
Audio
MP3, AAC LC/AAC+/eAAC+, WMA 9std/10pro/Lossless, FLAC, Vorbis, AMR-NB/WB, Wav, Mid, AC-3
DRM
HDCP 1.3/2.1, Playready, Widevide, Trustzone

Yorum Gönder

0 Yorumlar