Google Play Filmler (Google Play Movies) Türkiye’de hizmete sunuldu

Google Play Filmler (Google Play Movies) Türkiye’de hizmete sunuldu
Kullanıcılara diledikleri yer ve zamanda kaliteli ve yasal şekilde film izleme olanağı tanıyan Google Play Filmler (Google Play Movies), en yeni filmler ve klasiklerden oluşan zengin arşiviyle Türkiye’de hizmete sunuldu.

Google Play Filmler’in yabancı ve yerli yapımların yer aldığı yüzlerce filmlik arşivinden kiralama veya satın alma seçeneğiyle edinilen filmler online veya cihaza indirilerek internete bağlı olmadan da izlenebiliyor.

Tercihlerine göre filmleri SD veya HD kalitesinde bilgisayar, (iOS tabanlılar da dahil) telefon veya tablet gibi farklı cihazlardan izleyebilen kullanıcılar, dilemeleri halinde bir cihazda başladıkları bir filmi izlemeye başka bir cihazda devam edebiliyor.

İzledikleri film üzerinde ses ayarı, ileri/geri sarma ve durdurma gibi her türlü kontrolü rahatlıkla gerçekleştirebilen Google Play Filmler kullanıcıları, ayrıca filmin herhangi bir anında ekrana dokunarak oyuncuların biyografileri, filmleri gibi bilgilerin ve film müziklerinin yer aldığı bilgi kartlarına göz atabiliyor.

Dünyada 100’den fazla ülkede kullanılan Google Play Filmler’de yer alan filmler 4,5TL’den başlayan fiyatlarla sunuluyor.

Yorum Gönder

1 Yorumlar

  1. Yılların Google'ı, Türkiye'de tutmayacak olan bu servisi neden açar? Yıllardır envai çeşit kullanıcı datası toplayan ve bunu istediği gibi kullanan dünya devi bir şirket, nasıl böyle bir hataya düşer? Zamanı gelince servisin kapandığını göreceksiniz. Buraya not düşmüş olalım.

    YanıtlaSil