29 Saniyede Çocuk Olmayı Anlatarak Kazanmaya Ne Dersiniz?

29 Saniyede Çocuk Olmayı Anlatarak Kazanmaya Ne Dersiniz?
Oyuncu Ekin Türkmen’in Juri Üyeliğini yapacağı dijital yarışma ile video çekmeyi sevenler 1000 TL’lik ödüle ulaşmak için yarışacak. 17 Nisan’da belirlenecek olan en iyi 8 video halk oylamasına sunulacak. Bir hafta boyunca en çok beğeniyi toplayan birinci olacak.

Ekin Türkmen bir haftalığına Mr. OK oldu!
Yaratıcı video platformu olarak konumlanan sosyal ağ BrandFace.Tv, her hafta devam eden yarışmasını 23 Nisan haftasında çocuk olmaya ayırdı. Ünlü Oyuncu Ekin Türkmen’in jüri üyeliğini yapacağı ve 23 Nisan ile ilgili videoların yarışacağı vitrinden halk oylaması sonucu en çok puan alan yaratıcı video sahibi 750 TL, sosyal ağın sesi Mr. OK’in seçeceği en yaratıcı video sahibi ise 250 TL ödül kazanacak.

Hastag #29SaniyedeÇocukOlmak, jüri üyesi Ekin Türkmen!
29 saniyelik videoların yarışacağı BrandFace.tv’de Ekin Türkmen’in konuk jüri üyesi olacağı vitrin seçimleri için geri sayım başladı. Yaratıcı videoları ödüllendirerek televizyondaki yarışma heyecanını internete taşıyan BrandFace.tv’nin 23 Nisan haftasına özel yarışması için vitrine çıkanlar, 17 Nisan akşamı açıklanacak ve 18 -24 Nisan tarihleri arasında 23 Nisan gündemi için yarışacak.
Yaratıcı videolara yer veren BrandFace.tv’de bu güne kadar 25 haftada 34 genç toplam 25,000 TL kazanarak yaratıcılıklarının karşılığını hemen aldı. Televizyondaki yarışma heyecanını internete taşıyan Brandface.tv, yetenekli gençleri ödüllendirmeye devam ediyor.  BrandFace.tv platformunda video üreticileri ister sosyal sorumluluk alanında isterse de markalar alanında video üretilebiliyor
23 Nisan ile ilgili siz de yarışmak isterseniz, videonuzu www.brandface.tv adresine yükleyin

29 Saniyede Çocuk Olmayı Anlatarak Kazanmaya Ne Dersiniz?


Yorum Gönder

0 Yorumlar