Tayvan'lı NAS (ağa bağlı depolama) tedarikçisi Synology, Türkiye pazarına giriyor

Tayvan'lı NAS (ağa bağlı depolama) tedarikçisi Synology, Türkiye pazarına giriyor
Küresel çapta 18 ülkede etkinlik düzenleyen pazarın öncü NAS (ağa bağlı depolama) tedarikçisi Synology, Türkiye’deki etkinlik serilerini sürdürüyor. İstanbul’dan sonra ilk defa Ankara’da ve İzmir’de iş ortakları ile buluşan Synology, düzenlediği etkinliklerle yenilikçi ürün ve hizmetleri hakkında bilgi verdi. Yoğun ilgi gören etkinliklerde, yeni ürün tanıtımlarının yanı sıra, Synology tarafından sunulan bulut uygulamaları da tanıtıldı. Güçlü Ar-Ge ekibi ile ihtiyaçlara özel veri depolama ürünleri sunan Synology, Türkiye pazarındaki varlığını yüksek performanslı cihazları ve uygun fiyat politikası ile güçlendirmeye devam edecek.

Bu yıl Türkiye’de üç etkinlik birden düzenleyen Synology, veri depolama alanında kullanıcıların ihtiyaçlarına özel ürün gamını genişletmeye devam ediyor. Türkiye’deki varlığını gerçekleştirdiği etkinliklerle kuvvetlendiren Synology, NAS ürünlerinin yanı sıra özel bulut uygulamalarıyla da kullanıcıların hayatını kolaylaştırıyor. Elektronik verilerin artması ile depolama ihtiyacının vazgeçilmez olduğu günümüzde Synology, son kullanıcılar, işletmeler ve teknoloji arasında bir köprü kurarak, veri depolama alanında geleceğe yönelik kullanıcı merkezli bir yaklaşım sunuyor.

Cihaz ve işletim sistemi bağımsız tüm verilerinize kolayca erişin

Veri depolama çözümleri alanında kullanıcılara hızlı ve kaliteli cihazlar sunan Synology, yeni DiskStation (DSM) sürümüyle fotoğrafları, videoları ve tüm verileri depolamayı, paylamayı ve yönetmeyi mümkün kılıyor. Kullanımı kolay bir arayüze sahip Synology cihazları ile tüm kullanıcılar kolaylıkla veri depolamanın ayrıcalıklarından yararlanabiliyor. Herhangi bir lisansa bağlı kalınmaksızın güncellemelerden faydalanma imkânı sunan Synology, mobil uygulamaları sayesinde de her yerden ve her zaman depolanan içeriklere erişmeye olanak sağlıyor. Android, IOS ve Windows Phone cihazları üzerinden hızlı ve kolay işlem yapabilmeye imkân tanıyan Synology ürünleri, en güzel anıların kaybolmamasını ve zahmetsizce paylaşılmasını sağlıyor.

Synology, 2016’da Türkiye pazarına daha fazla odaklanacak

Synology cihazlarının veriler üzerinde tam bir kontrol imkânı sağladığını belirten Synology Türkiye Ürün Müdürü Volkan Yiğit, “Synology cihazları, yüksek performans ve uygun fiyatlarıyla diğer ürünlere nazaran benzersiz bir deneyim sunuyor. Kullanıcı merkezli politikamız doğrultusunda, şirketlerin ihtiyaçlarını doğru belirleyip, rekabet ortamına uygun teknolojileri sunmaya devam edeceğiz. Kurumların beklentilerini karşılayacak ve iş süreçlerini hızlandıracak verimli donanım ve yazılım çözümlerimizi geliştirmeyi sürdüreceğiz. 2015 yılında olduğu gibi, 2016 yılında da BYOD, büyük veri, bulut ve mobilite gibi güncel eğilimleri kapsayan ve bu eğilimlerin getirdiği yeni teknolojiler ile uyumlu çalışan ürünleri piyasa sürmeyi planlıyoruz. Ar-Ge gücümüz ve yenilikçi perspektifimiz ile yüksek performanslı ürünler sunuyoruz. Minimum donanım yatırımı ile maksimum faydanın elde edilebilmesini mümkün kılan ürünlerimiz, tek cihaz üzerinden verilerin yönetilmesini sağlayarak büyük bir avantaj elde edilmesini mümkün kılıyor. 2016’da Türkiye pazarında daha aktif olmayı hedefledik. İstanbul dışında Ankara’da ve İzmir’de etkinlikler düzenleyerek farkındalığı artırmaya çalışıyoruz. Türkiye’deki iş ortaklarımızla yenilikçi ürünlerimizi daha geniş çevrelere tanıtmayı hedefliyoruz. Yüksek performanslı, esnek ve yönetimi kolay çözümlerimiz sayesinde kurumsal müşterilerimize ve son kullanıcılara katma değerli servis ve ürünler sağlayacağız.” dedi.

Synology bulut uygulamalarıyla kullanıcılarına konfor sağlıyor

Synology ürünleri, verimli bir depolama deneyimi sağlamak için özel bulut ve genel bulut uygulamalarıyla destekleniyor. Cloud Sync uygulaması; Synology NAS ile Google Drive, Dropbox, OneDrive, Amazon Cloud Drive, S3 ve daha fazlası gibi çok çeşitli herkese açık bulut depolama sağlayıcıları arasında dosyaları senkronize ediyor. Cloud Station uygulaması ise dosyaları Synology NAS, bilgisayarlar ve mobil cihazlar arasında gerçek zamanlı olarak senkronize etmenin en akıllı yolunu sunuyor. Ürünlerin tam performanslı şekilde kullanılması için gerekli yazılımlar ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor. Synology, sunduğu bulut uygulamalarıyla rakiplerinden ayrılıyor.

Tüm verileriniz elinizin altında

Synology, Video Station, Audio Station ve Photo Station uygulamaları ile multimedya içeriklerin sorunsuz şekilde depolanmasını ve yönetilmesini sağlıyor. Depolanan verilerin istenilen kişiler ile paylaşılmasını mümkün kılan Synology, bilgisayarlara, akıllı telefonlara, medya oynatıcılara veya televizyona bağlanarak multimedya içeriklerin her zaman istenilen yerden erişilmesine olanak sunuyor.

Synology hakkında:

2000 yılında kurulan Synology, Ağa Bağlı Depolama (NAS) alanında dünya lideri bir markadır. Tayvan kökenli Synology'nin sunduğu kapsamlı ürün ve servis portföyü, büyük kurumsal şirketlerin yanında KOBİ'lerin ve ev tipi kullanıcıların ihtiyaçlarına cevap vermektedir. 2004 yılında geliştirdiği NAS işletim sistemi DiskStation Manager'ın (DSM) tanıtımını yapan Synology, sezgisel ve kullanıcı dostu arayüze sahip bu işletim sistemiyle birlikte, NAS sistemlerinin karmaşık ve yönetilmesi zor sistemler olduğu yönündeki algının da kırılmasını sağlamış ve kişisel bulut hizmetlerinden daha fazla kişinin yararlanmasına ön ayak olmuştur. Synology, aynı zamanda NAS sistemini yüksek performanslı ve tüm servislerin bir arada barındırdığı bir sunucuya dönüştüren Package Center (Paket Merkezi) yaklaşımının da mimarıdır. DSM 5.0 sürümünü 2014'te yayınlanmasıyla birlikte genel ve özel bulut servisler arasındaki bariyerler de ortadan kaldıran Synology'nin yenilikçi ve hibrit bulut konsepti, daha güçlü bir veri koruması ve mükemmel erişilebilirlik özelliklerini bir araya getirmektedir.

Yorum Gönder

2 Yorumlar

 1. Dosyaları paylaşmak istiyorsan, ilk Türkçe bulut depolama servisini kullan!
  http://kutucugum.com/ LİMİTSİZ ve BEDAVA

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yerli girişimleri tercih etmiyorum. Çünkü ömrü kısa oluyor.

   Sil