HUAWEI P10 ve P10 Plus ile fotoğraf stüdyonuz cebinizde

HUAWEI P10 ve P10 Plus ile fotoğraf stüdyonuz cebinizde
Huawei Tüketici İş Grubu, portre fotoğrafçılığını stüdyo profesyonel efektlerle zenginleştiren, Leica ile birlikte geliştirilen yenilikçi ve stil sahibi Huawei P10 ve P10 Plus modellerini tanıttı. Yeni Huawei akıllı telefonlar, dünyanın renk konusunda önde gelen kaanat önderi kuruluşu Pantone Color Institute ile yapılan özel bir işbirliği ile özgün hiper elmas kesim kasalar için özel olarak geliştirilmiş en son moda renklerle piyasaya sunuldu. Süper Şarj da dahil olmak üzere son yenilikçi teknoloji ile donatılan Huawei P10 ve P10 Plus, piyasada fotoğrafçılık amacıyla kullanılabilecek en gelişmiş akıllı telefon olma özelliği taşıyor. Akıllı telefonlarda ilk kez, P10 ve P10 Plus’da Leica çift arka kameraya ek olarak Leica ön kamera bulunuyor. Modern sanatsal portrelerde Leica görüntü tarzını yaratabilmek için dünyanın en son gelişmiş fotoğrafçılık teknolojisinden yararlanan Huawei P10 ve P10 Plus, sanatsal bir stüdyonun tüm gereçlerini cebinize sığdırıyor. Stüdyo tarzı ışıklandırma ve 3D yüz tanıma teknolojisi ile, fotoğraflarda her ortamda iyi bir sonuç elde etme imkanı sunuyor.

Yeni ön kameralar ile Leica tarzında mükemmel portre fotoğraf çekebilirken arka kamera ile inanılmaz yüz detayları elde ederek fotoğraflarınıza canlılık kazandırabilirsiniz. Objektifinizi nereye yöneltirseniz yöneltin, kapak fotoğrafı tadında sonuç elde ederek, profesyonel ışıklandırma efektleriyle koşullar ne olursa olsun nesneleri göz alıcı hale getirebilirsiniz. Huawei'nin Hibrid Zoom özelliği, kullanıcıların bir görüntünün belirli alanlarına odaklanırken görüntü kalitesinin netliğini korumasına izin veren ek bir özellik sunuyor. HUAWEI P10 and P10 Plus son fotoğraf teknolojisi ile portre fotoğrafçılığı yeniden tanımlarken, renk ve tasarımda standartları yeniden belirliyor.

Cihazlar, Pantone Color Institute ile ortak olarak yaratılan ve özel olarak seçilen iki ayrı Pantone rengiyle piyasaya çıktı. PANTONE 2017 resmi rengi olan PANTONE Greenery (Yeşillik) ve Huawei’nin Dazzling Blue (Göz kamaştırıcı mavi) olarak piyasaya sunduğu gölgeli derin mavi modelleri, Huawei’nin üstün teknolojik özellikler yanı sıra stile verdiği önemi de gösteriyor.

Huawei’nin endüstri tasarımındaki gelişmiş uzmanlığı ve metal işçiliğindeki öncü rolüyle Pantone Color Institute’ün kanaat önderliği ve yönlendiriciliğinin bileşimi, Huawei P10 ve P10 Plus kullanıcılarının kişiliğini yansıtıyor. Huawei ve Pantone Color Institute’ün özenli işçilik ve karşılıklı işbirliği sonucu her iki renk de HUAWEI P10 ve P10 Plus' ın yüzey ve dokusu için özel olarak geliştirildi. ‘’Greenery’’, kum püskürtme yöntemiyle üretilmiş kusursuz ve şık bir kasayla piyasaya çıkarken ‘’Dazzling Blue’’ modelindeki hiper elmas kesim kasalarda parıltı efekti göze çarpıyor. Bu özgün renkleri tamamlayıcı olarak HUAWEI P10 and P10 Plus’ın ayrıca Ceramic White, Dazzling Gold, Prestige Gold, Graphite Black, Rose Gold ve Mystic Silver olmak üzere çarpıcı renk seçenekleri de bulunuyor.

Huawei P serisinin en yeni üyeleri olan Huawei P10 ve P10 Plus, yuvarlak kıvrımlarıyla çok ince ve minimalistik bir yapıya sahip. Yüksek kalite tasarım, cihazı aldığınız ilk günkü gibi hızlı kalan Huawei’ye özgü hızlı şarj özelliği olan Süper Şarj teknolojisi ve üstün bağlantı özelliği de dahil olmak üzere yüksek performans fonksiyonları arttırıldı.

Huawei Tüketici İş Grubu CEO'su Richard Yu; "HUAWEI P10 ve P10 Plus ile, portre fotoğrafçılığında devrim yaratan bir akıllı telefon yarattık.Leica Camera ile olan ortaklığımızın gelişmesi sonucu, kullanıcılar arka kameraya ek olarak inanılmaz bir Leica ön kameraya da sahip oldular. Bu yenilikçi iç donanımı tamamlayıcı olarak Pantone Color Institute ile yaptığımız işbirliği ile cihazın dışının da aynı güzellikte olması sağlandı. HUAWEI P10 and P10 Plus’lar hem modaya uygun hem de işlevsel akıllı telefonlar.’’ dedi.

Pantone Color Institute Başkan Yardımcısı Laurie Pressman ise, "Tüketiciler artık bir ifade biçimi olarak renk kullanımında daha cesurlar. Renk, insanların kendi çevrelerini dünyaya anlatabilmeleri için gerçek bir araç. Huawei tüketicinin bu dinamiğinin farkında ve ortaklığımız aracılığıyla Huawei kullanıcılarının kendilerini cesur renklerle ifade edebilmelerine olanak sağladığımıza inanıyoruz..’’ dedi.

Huawei, portre fotoğrafçılığını yeniden tanımlamak için Saatchi Gallery ve Leica Camera ile ilişkisine yeni projelerle devam ediyor. Yedi ünlü fotoğrafçı, Huawei P10 akıllı telefon kullanarak göz kamaştırıcı sanatsal eserler yarattılar. Portre fotoğrafçılığının evrimine odaklanan fotoğrafçılar, cihazı kullanarak kendi yorumlarını ortaya çıkardılar.

Bu fotoğraf sanatçıların çalışmaları, 28 Şubat’a kadar Barselona’da özel bir etkinlikle sergilenecek. Sergiden seçilmiş eserler ise, 30 Mart’ta Londra’daki Saatchi Gallery’de açılacak ‘’Özçekimden kendini ifadeye’’ (From Selfie to Self Expression) sergisinde yeralacak.

Leica Camera CEO’su Oliver Kaltner; ‘’Huawei ile işbirliğimiz, milyonlarca kullanıcıya akıllı bir telefonla mükemmel ve profesyonel bir fotoğraf çekilebileceğini, ışık ve mercekteki uzmanlığımızla etkileyici fotoğraflar elde edilebileceğini gösterme şansı verdi. HUAWEI P10 and P10 Plus, sanatsal fotoğraf aratabilmek için gerekli tüm fotoğraf stüdyosu gereçlerinin kullanıcının cebinde olmasını sağlıyor ve onlara her çekimlerinde mükemmel bir sonuç elde etmeleri imkanı tanıyor. ‘’

Huawei, HUAWEI P10 ve P10 Plus, aksesuar seçkisine yeni bir estetik kazandırmak için Çinli moda markası Ricostru ile de ortaklık kurdu. Koleksiyonun içinde, yeni cihazlarla mükemmel uyum sağlayan küçük akıllı telefon çantası da bulunuyor. Küçük ve şık bu çanta, retro ve oryantal unsurları, dokuma tarzı ve heykelimsi bir mimari estetikle birleştiriyor. Yeni Huawei akıllı telefonunuzun asla şarjsız kalmaması için, Ricostru tarafından tasarlanan, şık örgülü bilezik, bir cep telefonu şarj kablosuna dönüşüyor.


Huawei P10 temel portre özellikleri:

3D Yüz Tanıma: Mükemmel özçekimlerde hassas tanıma için 190'dan fazla ayrıntılı tanımlama bileşenini içeren yepyeni bir akıllı yüz tanıma sistemi.

Leica Çift Kameralı 2.0: P10’un Leica Çift Kameralı 2.0’da bulunan 12MP RGB + 20MP monokrom sensör ile ayrıntılı yüz hatları elde edersiniz. 2.0 Pro Edition’da SUMMILUX-H Leica mercekler ve daha geniş F/1.8 diyafram açıklığıyla düşük ışıkta daha fazla ışık elde edersiniz.

Hibrid Zum: Nesnenin belirgin bir yerine odaklanırken resmin bütününde görüntü netliğinin bozulmaması ek bir özellik olarak sunuluyor.

İliştirilmiş ISP: Yüz hatlarındaki ve alan derinliğindeki değişimleri eş zamanlı olarak izleme olanağı veren ISP iliştirilmiş Kirin 960.

Stüdyo benzeri portre geliştiricileri: HUAWEI P10 ve P10 Plus' daki sanatsal görüntüleme algoritması, çeşitli yüz şekilleri ve cilt renkleri üzerine yoğun araştırmalara dayanıyor. Her bir yüz hattının konumunu ve cilt türünün benzersizliğini algılayan portre geliştirmeleri, özelleştirilmiş ve daha doğal bir şekilde uygulanabilir.

Dinamik Işıklandırma: Huawei P10 ve P10+’da bulunan otomatik algılama algoritması, atmosferdeki ışık değişimlerini izleyerek çekim için AWB, deklanşör, hız ve daha fazla gerekli bileşenleri otomatik olarak düzenliyor.

Ön kamera sensörü: Tamamen yeni ön kamera sensörü ile daha fazla ışık alarak düşük ışık koşullarında fotoğraf kalitesini artırıyor.

HUAWEI P10 ve P10 Plus, Mart ayından itibaren Avrupa ve Çin'de ve Nisan ayı içerisinde Asya, Latin Amerika, Güney Afrika ve Rusya'da satışa çıkacak.

Huawei P10 http://consumer.huawei.com/en/mobile-phones/p10/index.htm
Huawei P10 Plus http://consumer.huawei.com/en/mobile-phones/p10-plus/index.htm
Huawei Watch 2 http://consumer.huawei.com/en/wearables/watch-2/index.htm

Yorum Gönder

0 Yorumlar