Yerli Bilgisayar Uzak Bağlantı, Yardım, Destek ve Web Sitenizden Canlı Destek Yazılımı Alpemix

Alpemix uzaktan yardım, uzak erişim, Web Sitenizden Canlı Destek yazılımları ile uzak bağlantı, uzak destek, uzak yardım konusunda gururlarımızdan

Alpemix; uzaktan destek, sunum, eğitim gibi amaçlar için kullanılabilen masaüstü paylaşımına dayalı bir iletişim yazılımıdır. Hiç bir ayar yapılmadan bilgisayarlar arası bire bir bağlantı kurarak ekran paylaşımı, dosya transferi, sesli iletişim gibi özeliklikleri kullanıcılara sunar. Bilgisayarlar arası tüm iletişim üst düzey güvenlik standartlarında gerçekleştirilir.

Projeye mayıs 2009 da başlanmıştır. Internet tabanlı iletişim yazılımları geliştirme konusunda Teknopars'ın uzun yıllara dayanan tecrübesi sayesinde projede hızlı ilerleme sağlanmıştır. Yoğun araştırma,geliştirme ve test sürecinin ardından Eylül 2010 yılında Alpemix.com sitesinin açılması ile proje aktif olarak faaliyete geçirilmiştir. Sunucu tarafında ve kullanıcı tarafında çalışan tüm yazılımlar Teknopars tarafından sıfırdan geliştirilmiştir.

Alpemix yazılımı kolay kullanımıyla, hızıyla ve benzersiz liste özelliğiyle rakiplerinden bir adım önde olmayı başarmıştır. Alpemix yazılımı bu konuda geliştirilmiş ilk Türk yazılımı olma özelliğine sahiptir.

Bağlantı https://www.alpemix.com

Yorum Gönder

0 Yorumlar