Evernote Business geliyor


Evernote, bugün şirketlerin her çalışanın kümülatif bilgisini ve katkısını geliştirmesine olanak tanıyan bir çözümün; Evernote Business’ın lansmanı gerçekleştirdi. Küçük ve orta ölçekli işletmelerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanan Evernote Business, tüm şirkette bilginin verimli toplanmasını, keşfini ve paylaşımını sağlayan temel Evernote ürününü sunuyor.

Evernote'un 45 milyon kullanıcısının üçte ikisinden fazlası iş günlerinde verimliliği arttırmak için Evernote’u kullanmaktadır. Evernote Business, küçük ve orta ölçekli işletmeler için çalışanların önemli bilgileri almasının ve hatırlamasının yanında, kuruluştaki diğer kişilerin bu konularda neler bildiğini keşfetmesi için, emek sarfiyatına izin vermeyen ve bilgi boşluklarını dolduran bir çözüm yaratmaktadır.

“Evernote Business konusunda gerçekten çok heyecanlıyız, çünkü büyüyen şirketlerin karşılaştığı en büyük zorluklardan birini çözüyor: bireylerin ve grupların bilgisini keşfetmek,” diye konuşan Evernote CEO’su Phil Libin, sözlerine şöyle devam ediyor: “Evernote Business her çalışanın kendi bilgisini toplamasını kolaylaştırırken, aynı zamanda iş arkadaşlarının ne bildiğini keşfetmesine yardımcı oluyor. Evernote Business’ı kendimiz de kullandık ve şirketteki çalışma biçimini tamamıyla değiştirdiğini söyleyebilirim.”

Evernote Business’ın Özellikleri
Evernote Business, Evernote’un popüler müşteri hizmetlerini oluşturan özellikler setinin yanında, küçük ve orta ölçekli işletmelerin verimlilik ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak tasarlanan işlevselliği de barındırmaktadır.

İş Defterleri
Bireyler iş belgelerini, projelerini ve araştırmalarını İş Defterlerine (Business Notebook) yerleştirerek, bu defterleri iş arkadaşlarıyla paylaşabilir ya da şirketin İş Kütüphanesinde yayınlayabilirler. İş Defterleri ve kişisel defterler görsel olarak birbirinden kolaylıkla ayırt edilebilir.

İş Kütüphanesi

İş Kütüphanesi (Business Library), bireylerin paylaştığı İş Defterlerinin ve idareciler tarafından gönderilen önemli şirket bilgilerinin tek varış yeridir. Şirket büyüdükçe, İş Kütüphanesinde biriken bilgiler de büyüyerek, Kütüphaneyi yeni ve mevcut çalışanlar için yararlı bir kaynak haline getirmektedir.

Geliştirilmiş Paylaşım
Evernote Business çalışanların önemli bilgileri bir ekip içerisinde, bir departmanda, tüm şirketle ya da dış müşterilerle paylaşmasına olanak tanımaktadır. İzinlerin oluşturması kolaydır ve bir çalışan şirketten ayrılırsa, kişisel notları da kendisiyle birlikte giderken, İş Notları şirkette kalmakta ve eksiksiz bilgi devamlılığı sağlamaktadır.

Bilgi Keşfi
Yeni İlgili Notlar (Related Notes) özelliği bir şirketin kolektif bilgisinden ilgili içeriği görüntüleyerek, değerli bilgilerin tesadüfi keşfine olanak tanımaktadır. Yeni bir not tarama, arama ve oluşturma, bir çalışanın kendi hesabından ve tüm İş Defterlerinden İlgili Notların görüntülenmesini tetiklemektedir.

Basit Dağıtım
Merkezileştirilmiş Yönetici Konsolu, IT yöneticilerinin dağıtım boyutunu kolaylıkla büyümesine ve tüm kuruluş için kullanıcı erişimi ve izinlerini gözden geçirmesine ve yönetmesine olanak tanımaktadır. Faturalandırma basittir ve kredi kartı ya da fatura ile düzenlenebilir.

Daha Yüksek Aylık Yükleme
Evernote Business kullanıcıları her ay kişisel defterlerinde 2GB, yani Evernote Premium’dakinin iki katı kadar yeni içerik oluşturabilir. Şirket her kullanıcı için, tüm İş Defterlerinde paylaşılan aylık 2GB ilave alan kazanmaktadır.

Bugün Mac, iOS, Android ve Windows Masaüstü için Evernote’ta Evernote Business hazır. Bugünden itibaren, İlgili Notlar Mac istemcisi, Chrome ve Firefox için Evernote Clearly ve Chrome için Evernote Web Clipper’da görüntülenecek.

Evernote Business, kullanıcı başına aylık 10$ gibi bir ücret karşılığında, Evernote, Evernote Premium ve yeni Business Premium’un tüm özelliklerini içeren genişletilmiş bir Evernote paketi sunmaktadır.

Evernote Business’a kaydolmak, hakkında daha fazla bilgi edinmek ve ayrıntıları öğrenmek için, lütfen şu adresi ziyaret edin: www.evernote.com/business.

Evernote Şirket Profili
Evernote bireylerin anılarını kaydetmesi, bulması ve onlarla etkileşim kurmasına olanak tanıyan yenilikçi ürünler ve hizmetler geliştirerek dünyanın her şeyi hatırlamasına yardımcı olmaktadır. Evernote uygulamaları, tüm büyük bilgisayar, web, mobil ve tablet platformlarında kullanılabiliyor. Daha fazla bilgi için, lütfen şirketin web sitesini ziyaret edin: http://www.evernote.com.

Yorum Gönder

0 Yorumlar