İstanbul’un resmi sitesi howtoistanbul.com etkinlikleri tek çatı altında topluyor

İstanbul’un resmi sitesi howtoistanbul.com etkinlikleri tek çatı altında topluyor
howtoistanbul.com” yeni sunduğu hizmet sayesinde İstanbul’da gerçekleşecek tüm ücretli ve ücretsiz etkinlikleri bir çatı altında topluyor. ‘What’s On - Etkinlikler’ başlığı altında tüm etkinlikleri kategori ve tarihe göre sıralayabilen bir arama motoru da sunan site sadece şehrin yerli yabancı ziyaretçilerinin değil İstanbullularında gerçekleşecek etkinliklere kolayca ulaşabilmesine olanak sağlıyor.

İstanbul Valiliği ve İstanbul Kongre ve Ziyaretçi Bürosu(ICVB) tarafından yönetilen İstanbul’un tek resmi web sitesi “howtoistanbul.com”,İstanbul’un hem global hem ulusal alanda tanıtımına destek olmaya devam ediyor.

2013 yılından beri hizmet veren ve bugün ayda ortalama 75.000 kişi tarafından ziyaret edilen site; şehir rehberi, tarihi bilgiler, ulaşım, yol tarifleri, rezervasyonlar, alışveriş, gezi ve lezzet önerileriyle İstanbul’a ilişkin tüm detayları barındırıyor. İngilizce ve Türkçe dillerinde hizmet veren web sitesi özellikle İstanbul’u keşfetmek isteyen yerli ve yabancı ziyaretçilerin İstanbul ile ilgili a’dan z’ye tüm sorularına cevap veriyor.

Web sitesinin kurulduğu günden bu yana sürekli geliştirildiğinin ve ziyaretçi sayısında düzenli olarak artış sağlandığının altını çizen İstanbul Ticaret Odası ve TUGEV-ICVB Başkanı İbrahim Çağlar: ‘‘Her zaman güncel tuttuğumuz sitemize son olarak eklediğimiz ‘What’s On’ başlığı altında şehrimizde gerçekleşecek olan tüm etkinlikleri tek çatı altında topladık. İstanbulluların da şehre dair her şeyi bulabilecekleri bir platform olarak hizmet vermeye devam ediyoruz.” dedi.
İstanbul’u ziyaret etmek ya da şehri hakkında önceden fikir sahibi olmak isteyen tüm yerli ve yabancı ziyaretçilerin yoğunlukla takip ettiği platform; İstanbul’u Keşfet, Şehir Ajandası, Alışveriş, İstanbul’un Lezzetleri, Etkinlikler ve Faydalı Bilgiler başlıklarıyla ziyaretçilerin şehir ile ilgili A’dan Z’ye tüm bilgileri edinebilmesini sağlıyor. “howtoistanbul.com”’un en önemli özelliklerinden birisi de; Türk Hava Yolları’nın kendi web sitesi dışında arama motorunu paylaştığı tek web sitesi olmasıdır.

İstanbul hakkında tüm güncel bilgilere ve etkinliklere www.howtoistanbul.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Yorum Gönder

0 Yorumlar