GoDaddy'nin Türkçe blogu yayında

GoDaddy'nin Türkçe blogu yayında
İşletmeler için bir bilgi kaynağı olarak tanıtılan GoDaddy Blog, online teknoloji ve işletme odaklı içerikleri ile küçük işletme sahiplerini, dijital pazarlamacıları ve web profesyonellerini hedef alıyor. Kendini küçük işletmelerin online dünyada başarılı olmaları için çalışmaya adayan GoDaddy, Türkiye’ye değerli bir bilgi kaynağı katarak yerel pazarı desteklemeye devam ediyor.

Eğitim ve destek çalışmalarını GoDaddy Blog ile Türkiye’ye de taşımaktan mutluluk duyduklarını vurgulayan GoDaddy EMEA Bölgesi Başkan Yardımcısı Stefano Maruzzi, “GoDaddy Blog, dijital çağ ve teknoloji kullanımı ile ilgili geniş bir konu yelpazesine sahip. Yazılarımız, iş hayatından dijital pazarlamaya ve internet güvenliğine kadar sıcak gündem maddelerinden girişimciliği ve sosyal medyayı da kapsayacak şekilde pek çok farklı noktaya değiniyor. Yerel blogumuz ile müşterilerimizi ve iş dünyasını güvenilir ve zengin bir bilgi kaynağıyla desteklemeyi umuyoruz. GoDaddy Blog’da yayınlanan yazılar GoDaddy çalışanları ve uzmanlar tarafından hem yeni başlayanlar, hem de profesyoneller göz önünde bulundurularak yazılıyor. Dijital uzmanlığımızı paylaşmaktan çok mutluyuz ve GoDaddy Blog’un Türkiye’deki KOBİ’ler, girişimciler ve web profesyonelleri için değerli bir kaynak olacağına inanıyoruz.”

Teknoloji hakkında uzmanlardan güncel bilgi
GoDaddy Blog dijital teknoloji, internet, web sitesi tasarımı ve planlanması, sosyal medya, online satış ve pazarlama, WordPress kullanımı ve bir girişim veya fikrin internette tanıtımına yönelik pek çok farklı konuya değiniyor. Aynı zamanda GoDaddy ürünlerini kullananların verimli sonuçlar almalarına yardımcı olacak ipuçlarına da yer veriyor.

GoDaddy Blog, yeni içeriklerle sık sık güncelleniyor ve herkese hitap eden bir ton kullanarak hem derin, hem de kolay anlaşılabilir olmayı başarıyor. GoDaddy Türkiye’de ve dünyada girişimciler ve web profesyonelleri ile çalışarak insanlara profesyonel veya kişisel hayatlarında hangi noktada olurlarsa olsunlar faydalı olacak içerikler oluşturuyor.

Türkçe GoDaddy Blog’u https://tr.godaddy.com/blog/ adresinde ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Gönder

0 Yorumlar